Hakkımızda

1993 yılından bu yana T.C. Ticaret Bakanlığı‘nın (https://ticaret.gov.tr/ihracat/fuarlar) resmi yetkilendirilmiş belgeli Yurt Dışı Fuar Organizatörü olarak Türkel Fuarcılık A.Ş.; Türkiye ve yurt dışında kendi seçkin ve tanınmış uluslararası sektörel ticari fuarlarını (LeShow Moskova / İstanbul Uluslararası Deri ve Dış Giyim Moda Fuarları, HomeDeco Uluslararası Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı/Kazakistan) düzenlemektedir.

Ayrıca, Türkel Fuarcılık A.Ş.; dünyada 4 kıtaya yayılmış geniş bir coğrafya yelpazesindeki ABD, Almanya, Azerbaycan, BAE, Beyaz Rusya, Brezilya, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Etiyopya, Fas, Fransa, Gana, Güney Afrika Cumhuriyeti, Güney Kore, Hırvatistan, Hollanda, Hong Kong, İngiltere, İran, İspanya, İsrail, İtalya, Kamerun, Kanada, Katar, Kazakistan, Kenya, Kuveyt, Letonya, Litvanya, Lübnan, Macaristan, Meksika, Mısır, Nijerya, Özbekistan, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya Federasyonu, Sırbistan, Singapur, Sudan, Suriye, Suudi Arabistan, Tataristan, Tunus, Ukrayna, Ürdün, Venezuela, Yunanistan, ve Zimbabve gibi 50’yi aşkın ülkedeki deri ve kürk, hazır ve dış giyim (Erkek, Kadın, Bebek ve Çocuk), tekstil ve kumaş, kot ve spor giyim, gelinlik modası, kozmetik, lüks tüketici ürünleri, ev tekstili ve dekorasyon, mobilya imalatı ve yan sanayi ürünleri, yatak ekipmanları ve bitmiş ürünler, ofis-tesis ekipmanları, bahçe yaşam tarzı ve ekipmanları, yapı elemanları ve inşaat ekipmanları, enerji, elektrik, aydınlatma, endüstriyel makine ve ürünler, taş ve mermer, plastik ve kalıp ekipmanları ve ürün üretim teknolojileri, kablo ve tel ürünleri, yat ve su sporları ekipmanları, demiryolu, otomotiv gibi farklı sanayi sektörlerinde düzenlenen saygın uluslararası ticari fuarlara Türk Milli Katılımcı Grubu organizasyonları ve profesyonel fuar satış acenteliği hizmetleri sunmaktadır.

Türkel Fuarcılık A.Ş.; 2005 yılından bu yana küresel fuarcılık endüstrisinin çatı kuruluşu UFI (The Global Association of the Exhibition Industry)’nin saygın bir üyesi olup, İngiliz menşeli GLOBAL Certification Ltd. onaylı UKAS QUALITY MANAGEMENT ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Belgesi’ne sahiptir.

Türkel Fuarcılık A.Ş. hem kendi uluslararası sektörel ticari fuarlarını düzenleyerek, hem de seçkin Türk toptancı üretici ve ihracatçı markalarının dünya çapındaki prestijli uluslararası sektörel fuarlara Türk Milli Katılımcı Grubu olarak katılımlarını sağlayarak, Türkiye’nin küresel ticaret ve ihracat potansiyeline önemli fayda ve katkılarda bulunmaktan her daim onur ve gurur duymaktadır.

Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz; Uluslararası fuarcılık sektöründe gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarla, müşteri ihtiyaçlarını birincil sıraya yerleştirip, onlara en kaliteli hizmeti sunan öncü şirket olmak…

Misyonumuz; Türkiye’deki pazar payımızı sürekli arttırırken, yerli / yabancı müşteri oranımızı birbirine yaklaştırarak, ölçümlenmiş müşteri memnuniyetini her yıl yükselterek sektörün önünü açan, yön veren, geliştiren, yan unsurlarla ve teknoloji ile desteklenmiş organizasyonlar düzenlemek…

   Fuar Bilgileri
   1. Fuar Seçiniz:
   Kişisel Bilgiler
   Kurumsal Bilgiler

   (*) işaretli alanların doldurulması zorunludur.

   Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum tempus pharetra vehicula. Aliquam pellentesque mi non scelerisque placerat.

    Fuar Bilgileri
    1. Fuar Seçiniz:
    Kişisel Bilgiler
    Kurumsal Bilgiler

    (*) işaretli alanların doldurulması zorunludur.

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum tempus pharetra vehicula. Aliquam pellentesque mi non scelerisque placerat.

    Türkel Fuarcılık, hızlı ve profesyonel bir şekilde yüksek standartlarda fuarcılık sektöründe hizmet almayı amaçlayan şirketler için en iyi danışmanlık ortağıdır.

    ADRES

    Huzur Mah. Fatih Cad. 4.Levent Plaza 67/6
    4.Levent - Şişli - İstanbul – Türkiye

    TELEFON

    +90 (212) 284 23 00

    E-POSTA

    info@turkel.com.tr