HOMEDECO FUARI 16. YILINDA

Türkiye’nin tekstil devleri Kazakistan HomeDeco Fuarı’na Türkel Fuarcılık ile katılıyor.

 

16 yıldır Türkel Fuarcılık tarafından düzenlenen HomeDeco Ev Tekstili, İç Dekorasyon ve Ev Eşyaları Fuarı, 04 – 06 Mart 2024 tarihleri arasında Almatı Atakent Fuar Merkezi’nde yapılacak.

HomeDeco, iş ilişkilerini güçlendirmeye, satışları artırmaya hizmet eden ve Orta Asya bölgeleri arasında ticari bir temas noktası olan güçlü bir uluslararası fuardır.

HomeDeco Fuarı, büyük hacimli alımlarla ilgilenen perakendeciler ve toptan alıcılar için Türkiye, Kazakistan, Rusya, Özbekistan, Belarus, Çin, Moğolistan ve Hindistan‘dan geniş bir tedarikçi yelpazesi bulma fırsatı olacak.

HomeDeco Fuarı’na, 33 yerli 14 yabancı katılımcı, 4.000 m2’lik fuar alanında 20ülkeden toplam 5.000’e yakın kayıtlı sektörel profesyonel ziyaretçi katılacak.

ULUSLARARASI PAZAR LİDERLERİ DÜNYANIN EN BÜYÜK TEKNE VE SU SPORLARI FUARINA TÜRKEL FUARCILIK İLE KATILIYOR!

54. Uluslararası Yat ve Su Sporları Fuarı 20 – 28 Ocak tarihleri arasında Messe Düsseldorf’da yapılacak.

Klasik ve alternatif motorlu tekneler, lüks yatlar, botlar, kanolar, sörf tahtaları, dalış aksesuarlarının bulunduğu fuar 16 salonunda sergilenecek. 200 bin metrekarelik Tekne ve Su Sporları Meese Düsseldorf Fuarı’na 71 ülkeden, 2.000 uluslararası katılımcı, 300 binden fazla profesyonel ziyaretçi katılacak. Boot Messe Düsseldorf, 1969’dan beri uluslararası su sporlarının ana limanı ve itici gücü olmuştur.

Fuar, katılımcılara tekneciliğin tüm yönlerini sunuyor ve en iyi markaları bünyesinde barındırıyor. Hem yat tutkunları hem de sürat tekneleri meraklıları, burada giriş seviyesi tekneler ve botlardan lüks yatlara kadar uzanan kapsamlı bir ürün yelpazesini görme imkanı bulacak. Boot Messe Düsseldorf, yine su sporları meraklıları ailesi ve uluslararası uzmanlar için “ilk uğrak noktası” olacak

 

 

TÜRKEL FUARCILIK AVRUPA’NIN EN BÜYÜK MOBİLYA FUARI IMM KÖLN’DE!

Türkel Fuarcılık Avrupa’nın en büyük mobilya fuarı IMM Köln’de Türk firmalarına hizmet verecek.

1949 yılından beri her yıl Almanya’nın Köln’de şehrinde düzenlenen fuar bu yıl 14 – 18 Ocak tarihlerinde 57.’si yapılacak. IMM Köln Fuarı’nda her tür ev ve iş yeri mobilyaları, iç dekorasyon ürünleri ile yan sanayi, dekoratif aydınlatma, aksesuar, yer ve duvar döşeme, istiflenebilir mobilyalarla dar mekanlara özel tasarımlar yer alacak.

245 bin metrekarelik IMM Köln Fuarı’na 53 ülkeden 1.233 firma, 145 ülkeden 150 binden fazla profesyonel ziyaretçi katılacak. Almanya, 83 milyon nüfusuyla Avrupa Birliği’nin en büyük nüfusuna, ABD, Japonya ve Çin’den sonra da dünyanın 4. büyük ekonomisine sahiptir. Almanya, 15 milyar dolara yakın yatırım hacmiyle ülkemizde en büyük yatırımcılar arasında yer almaktadır. Türkiye’de Alman sermaye ortaklığındaki Türk ve Alman şirketlerinin sayısı 8 bine yaklaşmıştır.

TÜRKEL FUARCILIK RUSYA FEDERASYONU’NUN EN BÜYÜK FUARI MEBEL’DE!

Türkel Fuarcılık Rusya Federasyonu’nun en büyük fuarı MEBEL’de Türk firmalarına hizmet verecek. Rusya Federasyonu 145 milyonluk nüfusu, 2.5 milyar dolarlık sektörithalatı ile üretici firmalarımız için ciddi bir potansiyel sağlamaktadır. Sektör 150 milyon doları geçen ihracatını çok daha yukarılara çıkarmayı hedefliyor. 20 – 24 Kasım tarihlerinde Moskova’da gerçekleşecek olan, bu yıl 34.’sü yapılacak Mobilya, Mobilya Yan Sanayi ve Bağlantı Elemanları Fuarı MEBEL’e, Türkel Fuarcılık ile Türkiye’den 32 firma katılacak. 28 ülkeden 842 firmanın katıldığı MEBEL Fuarı, 80 bin metrekare üzerine Moskova Expocenter Fuar Merkezi’nde yapılacak. 50 bin profesyonel ziyaretçinin katılacağı fuarda, mobilya pazarının en son trendlerini sunmakla birlikte üreticileri ve distribütörleri müşterilerle bir araya getirmektedir. Fuar, yatak, yemek, oturma odaları ve mutfak mobilyalarının yanı sıra kanepeler ve koltuklar, mobilya aksesuarları ve bağlantı elemanları, kaplama malzemeleri, döşemelik kumaşlar ve çeşitli dekoratif öğeleri içermektedir.

Isfahan Eyaleti Uluslararası Fuar Şirketi İle İmzalanan Protokol

Isfahan Eyaleti Uluslararası Fuar Şirketi ile imzaladığımız protokol ile birlikte, karşılıklı olarak hem İran, hem Türkiye hem de Uluslararası organizasyonlarda işbirliğimiz 22 Haziran 2023 tarihi itibarıyla başlamıştır.

İşbirliğimiz; fuarları, ticari delegasyonları, pazar araştırmalarını ve karşılıklı ticari ilişkileri iyileştirmek gibi konuları kapsamaktadır.

Bu protokol ile birlikte iki ülke arasındaki mevcut ticareti geliştirmeyi, çeşitlendirmeyi, karşılıklı yatırımı teşvik etmeyi ve bu etkileşimlere sürdürülebilir bir nitelik kazandırmayı hedefliyoruz.

Komşumuz İran ile hayata geçirdiğimiz bu işbirliğinin iki tarafa da hayırlı olmasını dileriz.

 

   Fuar Bilgileri
   1. Fuar Seçiniz:
   Kişisel Bilgiler
   Kurumsal Bilgiler

   (*) işaretli alanların doldurulması zorunludur.

   Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum tempus pharetra vehicula. Aliquam pellentesque mi non scelerisque placerat.

    Fuar Bilgileri
    1. Fuar Seçiniz:
    Kişisel Bilgiler
    Kurumsal Bilgiler

    (*) işaretli alanların doldurulması zorunludur.

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum tempus pharetra vehicula. Aliquam pellentesque mi non scelerisque placerat.

    Türkel Fuarcılık, hızlı ve profesyonel bir şekilde yüksek standartlarda fuarcılık sektöründe hizmet almayı amaçlayan şirketler için en iyi danışmanlık ortağıdır.

    ADRES

    Huzur Mah. Fatih Cad. 4.Levent Plaza 67/6
    4.Levent - Şişli - İstanbul – Türkiye

    TELEFON

    +90 (212) 284 23 00

    E-POSTA

    info@turkel.com.tr