26. Uluslararası Wedding Fashion Moscow

Türkel Fuarcılık, 11 – 13 Mart 2015 tarihleri arasında Moskova’da 26. ULUSLARARASI WEDDING FASHION FUARI düzenleyecek.

Russian Exhibition Centre Fuar Merkezi’nde düzenlenecek fuara katılan firmalar, gelinlik, damatlık, abiye giyim, çocuk abiye giyim, iç giyim, abiye ayakkabı, abiye takı ve bijuteri, aksesuar, çorap ürünleri sergileyecek. 
Rusya evlenme oranı çok yüksek olan geleneksel ülkelerden biridir. Evlilik adedinin yılda 2 milyon 720 bin kişiye ulaştığı Rusya, Türk gelinlik üreticilerinin hedeflediği ilk pazar arasında yer almaktadır. Geleneklere göre Rusya’da evlilik töreninde gelinlik giymeden evlenmek uğursuzluk getiriyor.
Evlilik fuarına her yıl 200’den fazla gelinlik tasarımcı ve satıcısı, abiye elbise tasarımcısı, takım elbise, damatlık ve aksesuar firması katılıyor. Yoğun katılımcı ve profesyonel sayısıyla dikkat çeken fuar, Türk katılımcılar için oldukça büyük bir önem taşıyor.

Rusya, Moskova’da bin 200, St. Peterburg’ta 480, Yekaterinburg, Vladivostok, Tyumen, Tomsk, Kazan, Samara, Tolyatti, Novosibirsk, Novokuznetz ve Chelyabinsk gibi diğer şehirler ile Rusya’da toplam 52 bin 176 gelinlik mağazası hizmet vermektedir.

26. ULUSLARARASI WEDDING FASHION FUARI’na, İtalya başta olmak üzere İspanya, Fransa, İngiltere, Almanya, Hollanda, Kanada, Çek Cumhuriyeti, Ukrayna, Belarus, Türkiye ve Rusya’dan firmalar katılıyor. Ayrıca her yıl 10 binden den fazla sektör  profesyoneli Evlilik fuarının ziyaretçisi olarak kayıtlara geçmektedir.

Bu yıl düzenlenen 26. ULUSLARARASI WEDDING FASHION FUARI’na ülkemizden 
KADİR TARIK EDİZ TEKSTİL, İDOLTEKS TEKSTİL, ÜNAŞ TEKSTİL, MADAM BURCU MODAEVİ, İPEKTÜL KONFEKSİYONkatılıyor.

Rusya pazarında yer alan TERANİ, MISS KELLY, CARLO PIGNATELLI, PIERRE CARDIN, PAOLA D`ONOFRIO, CYMBELINE, PRONOVIAS, PEPE BOTELLA, ALBERTO CARLOS, PAT MASEDA, NICOLE FASHION GROUP, GINO CORI, PETRELLI UOMO, FRANCESCO, LUCIANO SOPRANI, SAGITTARIO, DEM ITALIANA, PENROSE, MORI LEE, MENBUR, JAVIER ARNAIZ, ROZA TEXTILE, UNALLAR, ALYANS DANTEL, BENJAMIN ROBERTS, ALLURE BRIDALS, DIVINA SPOSA, ENZOANI, MORBAR, PRONUPTIA, ARTFLORATEX, MAGGIE SOTTERO, SABATO RUSSO, NEWMEN aynı zamanda fuara da katılacak firmaları oluşturmaktadır.

   Fuar Bilgileri
   1. Fuar Seçiniz:
   Kişisel Bilgiler
   Kurumsal Bilgiler

   (*) işaretli alanların doldurulması zorunludur.

   Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum tempus pharetra vehicula. Aliquam pellentesque mi non scelerisque placerat.

    Fuar Bilgileri
    1. Fuar Seçiniz:
    Kişisel Bilgiler
    Kurumsal Bilgiler

    (*) işaretli alanların doldurulması zorunludur.

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum tempus pharetra vehicula. Aliquam pellentesque mi non scelerisque placerat.

    Türkel Fuarcılık, hızlı ve profesyonel bir şekilde yüksek standartlarda fuarcılık sektöründe hizmet almayı amaçlayan şirketler için en iyi danışmanlık ortağıdır.

    ADRES

    Huzur Mah. Fatih Cad. 4.Levent Plaza 67/6
    4.Levent - Şişli - İstanbul – Türkiye

    TELEFON

    +90 (212) 284 23 00

    E-POSTA

    info@turkel.com.tr