18. Leshow Uluslararası Deri Ve Kürk Moda Fuarı

Ülkemiz için son derece önemli bir pazar olan Rusya deri hazırgiyim ihracatımıza yönelik, 12-14 Mayıs 2015 tarihlerinde, Moskova-Expocentr Fuar Merkezinde, 7.pavilyonda, toplam 6 salonda, “18.kezdüzenlenecek LESHOW Uluslararası Deri ve Kürk Moda Fuarı,kendi sektöründe dünyada 3., Rusya’da da 1. fuar olarak biliniyor.

18 yıldır özveri ve titizlikle gerçekleşen, katılımcılarının nerdeyse %40’ı yabancılardan oluşan LESHOW Rusya pazarındaki önemini sağlamlaştıran bir organizasyon olmasının yanı sıra, sadece Rusya pazarı değil, uluslararası alıcıların da dikkate aldığı bir konuma gelmiştir. LESHOW Fuarı’na ülkemizin yanı sıra, Almanya, Avustralya, ABD, İtalya, Pakistan, Rusya, Sırbistan ve Ukrayna’dan toplam 105 deri ve kürk firması katılacak.

Fuar süresince, günde bir kez, saat:12:30’da gerçekleşecek “defile” ile katılımcı firmaların kreasyonları ve en son trendler tüm görkemiyle ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Ayrıca, salonda Rus tasarım atölyelerine de yer verilip, genç stilistlerin yaratıcı tasarımları sektöre tanıtılacak.

Bu yıl Rusya ekonomisini olumsuz etkileyen kur farkından ötürü, deri ve kürk sektörümüzün %90’ının etkilendiği bu süreçte katılımcılarımız LESHOW Fuarı’na sonuna kadar sahip çıkarak, Rusya içinde yaşanan Ruble dengesizliğine rağmen, neredeyse bir önceki yıl kadar katılım sağlanarak, bu pazarda varlıklarını ve LESHOW’a sadakatlerini gösterdiler. Bu duruma karşılık olarak, LESHOW Fuarı’nda önceki yıldan daha fazla gayret gösterilerek hazırlanan PR ve reklam aktiviteleri genişletilerek, Moskova dışında 7 şehre (Kazan, Ekaterinburg, Nijniy Novgorod, Tyumen, Kirov, Labinsk, Krasnodar) daha ulaşılarak, fuarın tanıtımı yoğunlaştırıldı.

Her yıl kalitesinden ödün vermeyen ve Rus alıcıların özellikle beklediği bir fuar markası haline gelen LESHOW’da varlıklarıyla boy gösteren deri ve kürk konfeksiyon ihracatçıları bu yıl 18.kez düzenlenecek fuar aracılığı ile en yeni teknolojilerle hazırladıkları ürünleri  sergileyecekler. Türk deri ve kürk sektörünün lokomotifi ve en önemli ihracat kalemi haline gelen Rusya’da derinleşen, ülkemizde de birçok kolu etkileyen krize rağmen, LESHOW Fuarı sayesinde ülkemizin bu pazarda fiyat tutturma ve rekabet etme açısından pastadan yeterince pay almasını sağlamak başlıca hedeftir.

Fuarda buluşmak dileğiyle http://reg.leshow.ru/anketa_lite.php

   Fuar Bilgileri
   1. Fuar Seçiniz:
   Kişisel Bilgiler
   Kurumsal Bilgiler

   (*) işaretli alanların doldurulması zorunludur.

   Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum tempus pharetra vehicula. Aliquam pellentesque mi non scelerisque placerat.

    Fuar Bilgileri
    1. Fuar Seçiniz:
    Kişisel Bilgiler
    Kurumsal Bilgiler

    (*) işaretli alanların doldurulması zorunludur.

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum tempus pharetra vehicula. Aliquam pellentesque mi non scelerisque placerat.

    Türkel Fuarcılık, hızlı ve profesyonel bir şekilde yüksek standartlarda fuarcılık sektöründe hizmet almayı amaçlayan şirketler için en iyi danışmanlık ortağıdır.

    ADRES

    Huzur Mah. Fatih Cad. 4.Levent Plaza 67/6
    4.Levent - Şişli - İstanbul – Türkiye

    TELEFON

    +90 (212) 284 23 00

    E-POSTA

    info@turkel.com.tr