The Fashionist Güney Afrika, 2.Uluslararası Moda Fuarı

Güney Afrika The Fashionist Fuarı’nın ikincisi 21 – 23 Mayıs 2015 tarihleri arasında Johannesburg / Sandton Convention Center’da 10.00 – 17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.
Fuarda yaklaşık 100 marka ile temsil edilecek katılımcılar Güney Afrika sektör profesyonelleri ile tanışacaklardır.

Güney Afrika The Fashionist fuarının amacı; Katılımcı olan Türk, İtalyan, Fransız ve İspanyol üretici firmaları ile Güney Afrikalı Distribütör, toptancı, perakendeci, acenteler ve sektör yatırımcılarının buluşturulması ve gerekli iş platformunun oluşturulmasıdır.
Türkel Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilecek olan fuar Fransa’dan FFPAPF( Fransa kadın hazır giyim federasyonu ) İspanya’dan Moda Espana tarafından desteklenmektedir.

Türkiye, Fransa, İtalya ve İspanya’dan Son Moda Trendleri;

Fuarda 4 ülkeden ( Türkiye, İspanya, İtalya, Fransa ) 100 marka koleksiyonlarını sergileyeceklerdir.
Türkiye’nın önemli moda markalarından Damat Tween, Kiğılı, Kadir Tarık Ediz Tekstil, Solido, Moda Dı Centone, Emporio Junior, Piserro, Zingal Riche Germany, Party 21, Bacci, Salkım Tekstil, ST. Mondo, Asilline, Fimka, IICEL, Soyiç Tekstil, Calvano, Serpil, Apis Tekstil Nelly, FF Fine Fratello, Passion Line, Cakko, Cornalli AVM, Maraton Sport Wear, Gaudi, Star Gate, Fabio Paoloni, CL Clariee Fashion, Müptela Tekstil, Janna Tekstil, Algore, Star Time, De Face fuarda yerlerini alacak olan firmalardandır.

Fransız Kadın Giyim Federasyonu dünya çapında ünlü Fransız markalarından Didier Parakian, Paul Brial, Pause Cafe, Lener Cordier ile fuarda yer alacaklar.

İtalya’nın dünya çapında çocuk giyim şirketi Mafrat Ferrari Genç Koleksiyonu, GF Ferre kendi markalarının en yeni koleksiyonlarını göstereceklerdir. Başka bir İtalyan çocuk giyim şirketi Mirtillo kendi markası Unishop ile fuarda yer alacaktır.

Ünlü İspanyol ayakkabı şirketi Roberto Botella bayan ayakkabı markası El Dantes ile fuarda son koleksiyonu ile yerini alacaktır.

Fuar Süresince İkili İş Görüşmeleri ( B2B )

Güney Afrika The Fashionist fuarı ile eş zamanlı olarak B2B görüşmeleri yapılacaktır. B2B toplantıları Business Lounge alanında fuar süresince devam edecektir. Bu toplantılar katılımcı firmalara Güney Afrika pazarında iş yapabilecek partnerler ile tanışmak için çok iyi bir fırsat oluşturacaktır.

   Fuar Bilgileri
   1. Fuar Seçiniz:
   Kişisel Bilgiler
   Kurumsal Bilgiler

   (*) işaretli alanların doldurulması zorunludur.

   Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum tempus pharetra vehicula. Aliquam pellentesque mi non scelerisque placerat.

    Fuar Bilgileri
    1. Fuar Seçiniz:
    Kişisel Bilgiler
    Kurumsal Bilgiler

    (*) işaretli alanların doldurulması zorunludur.

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum tempus pharetra vehicula. Aliquam pellentesque mi non scelerisque placerat.

    Türkel Fuarcılık, hızlı ve profesyonel bir şekilde yüksek standartlarda fuarcılık sektöründe hizmet almayı amaçlayan şirketler için en iyi danışmanlık ortağıdır.

    ADRES

    Huzur Mah. Fatih Cad. 4.Levent Plaza 67/6
    4.Levent - Şişli - İstanbul – Türkiye

    TELEFON

    +90 (212) 284 23 00

    E-POSTA

    info@turkel.com.tr