Ekibimiz

E-Mail
NİHAL YAZGANİletişim Direktörünihaly@turkel.com.tr

SATIŞ PAZARLAMA

MODA FUARLARI

FaxE-Mail
SEVAL ARSLANSatış Direktörü0212 283 00 75seval@turkel.com.tr
HAZAL ÖZKAPSatış Sorumlusuhazal@turkel.com.tr
YEŞİM KIRGÜLSatış Asistanıyesim@turkel.com.tr

EV TEKSTİLİ ve MOBİLYA FUARLARI

FaxE-Mail
ARZU GÜNALSatış Direktörü0212 283 00 75arzug@turkel.com.tr
MERVE DEMİRTAŞSatış Sorumlusumervedemirtas@turkel.com.tr
SİNEM ALTINAYSatış Asistanısinemaltinay@turkel.com.tr

DERİ ve DIŞ GİYİM MODA FUARLARI

FaxE-Mail
NEŞE ŞENYURTSatış Yöneticisi0212 283 00 75nese@turkel.com.tr
GÜL BAYKARASatış Yöneticisigul@turkel.com.tr

YAPI & iNŞAAT, MOBİLYA ve MOBİLYA YAN SANAYİ FUARLARI

E-Mail
PINAR YALÇINSatış Direktörüpinar@turkel.com.tr
OGÜN SAVAŞ BAKIRSatış Sorumlusuogun@turkel.com.tr
ZERRİN YILDIZSatış Asistanızerrin@turkel.com.tr

TEL, BORU, KALIP, TEKNE ve YAN SANAYİ FUARLARI

E-Mail
AHMET HİLMİ ÇORUKSatış Direktörüahmethilmi@turkel.com.tr
SERAP BAYRUProje Satış Sorumlususerap@turkel.com.tr
SİBEL AKARSatış Yöneticisisibel@turkel.com.tr
HANDAN DEMİRKANProje Satış ve İletişim Sorumlusuhandan@turkel.com.tr

DIŞ İLİŞKİLER ve ULUSLARARASI SATIŞ

FaxE-Mail
CENK ÜNALİş Geliştirme Müdürü0212 278 44 02 cenkunal@turkel.com.tr
KATERYNA KOROLOVAOrta Asya Bölgesi Fuar Projeleri Direktörü katerina@turkel.com.tr

TEKNİK PROJE

FaxE-Mail
ARİF SOYSALTeknik Proje Direktörü0212 270 07 28arif@turkel.com.tr
FIRAT BAKIRKıdemli Teknik Yöneticisi ve Tasarım / Proje Uzmanıfirat@turkel.com.tr
ZEYNEP CANSIZ Teknik Proje Sorumlusuzeynepcansiz@turkel.com.tr
ÖZGÜR SENGERTeknik Proje Sorumlusuozgur@turkel.com.tr
CAN AKTAŞ Teknik Proje Sorumlusucan@turkel.com.tr

FİNANS ve MUHASEBE

FaxE-Mail
NUR KAYAFinans Müdürü0212 283 00 78nur@turkel.com.tr
CEM TAŞPINARMuhasebe Müdürü0212 283 00 78cem@turkel.com.tr
ÖZGE TAŞKIRANFinans Sorumlusuozge@turkel.com.tr
MERVE CELLEKMuhasebe Sorumlusumerve@turkel.com.tr
UĞUR YONARFinans - Muhasebe Görevlisiyonar@turkel.com.tr

BASIN-MEDYA

E-Mail
FAİK ERDEMLİBasın ve Halkla İlişkiler Müdürüfaikerdemli@turkel.com.tr

TASARIM

E-Mail
TUBA TARIGörsel İletişim Tasarımcısıtuba@turkel.com.tr

LOJİSTİK

FaxE-Mail
BARIŞ YILDIZNakliye ve Lojistik Operasyon Müdürü0212 278 60 79baris@turkel.com.tr
TUNCAY SAVİKLojistik Uzmanıtuncay@turkel.com.tr

BİLGİ İŞLEM

E-Mail
ZAFER KÜPELİBilgi İşlem Sorumlusuadmin@turkel.com.tr

FUAR SEYAHATLERİ / TF SEYAHAT ACENTASI

FaxE-Mail
COŞKUN BOBUŞTurizm Operasyonları Müdürü0212 279 59 00coskunb@tftur.com
BURAK DİNÇSatış Sorumlusuburak@tftur.com

      Fuar Bilgileri
      1. Fuar Seçiniz:
      Kişisel Bilgiler
      Kurumsal Bilgiler

      (*) işaretli alanların doldurulması zorunludur.

      Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum tempus pharetra vehicula. Aliquam pellentesque mi non scelerisque placerat.

        Fuar Bilgileri
        1. Fuar Seçiniz:
        Kişisel Bilgiler
        Kurumsal Bilgiler

        (*) işaretli alanların doldurulması zorunludur.

        Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum tempus pharetra vehicula. Aliquam pellentesque mi non scelerisque placerat.

        Türkel Fuarcılık, hızlı ve profesyonel bir şekilde yüksek standartlarda fuarcılık sektöründe hizmet almayı amaçlayan şirketler için en iyi danışmanlık ortağıdır.

        ADRES

        Huzur Mah. Fatih Cad. 4.Levent Plaza 67/6
        4.Levent - Şişli - İstanbul – Türkiye

        TELEFON

        +90 (212) 284 23 00

        E-POSTA

        info@turkel.com.tr