Ekibimiz

  FaxE-Mail
SERKAN ATICIGenel Müdür Yardımcısı0212 278 44 02serkan@turkel.com.tr
NİHAL YAZGANİletişim Direktörü213 278 44 02nihaly@turkel.com.tr

SATIŞ PAZARLAMA

Moda Fuarları

FaxE-Mail
SEVAL ARSLANSatış Direktörü0212 283 00 75seval@turkel.com.tr
HAZAL ÖZKAPSatış Sorumlusuhazal@turkel.com.tr
YEŞİM KIRGÜLSatış Asistanıyesim@turkel.com.tr

Ev Tekstili & Mobilya Fuarları

FaxE-Mail
ARZU GÜNALSatış Direktörüarzug@turkel.com.tr
GÜLHAN BERGUTSatış Sorumlusugulhan@turkel.com.tr
FIRAT YALÇINKAYASatış Sorumlusufiraty@turkel.com.tr
SİNEM ALTINAYSatış Asistanısinemaltinay@turkel.com.tr

Deri Fuarları

FaxE-Mail
GAMZE ATEŞSÖNMEZSatış Koordinatörügamze@turkel.com.tr
FATMA KARAKAYASatış Sorumlusufatma@turkel.com.tr
NEŞE ŞENYURTSatış Asistanınese@turkel.com.tr

Yapı ve İnşaat Fuarları

FaxE-Mail
PINAR YALÇINSatış Direktörüpinar@turkel.com.tr
OGÜN SAVAŞ BAKIRSatış Sorumlusuogun@turkel.com.tr
BÜŞRA KOCASatış Asistanıbusra@turkel.com.tr

SAĞLIK ve SANAYİ FUARLARI

FaxE-Mail
AHMET HİLMİ ÇORUKProje Koordinatörüahmethilmi@turkel.com.tr
SERKAN COŞKUNProje Direktörüserkancoskun@turkel.com.tr

DIŞ İLİŞKİLER ve ULUSLARARASI SATIŞ

FaxE-Mail
EDA ERBEKARKurumsal İletişim Müdürü0212 278 44 02 eda@turkel.com.tr
DENİZ ERALPYurtdışı Satış ve Pazarlama Müdürüdeniz@turkel.com.tr

TEKNİK PROJE

FaxE-Mail
ARİF SOYSALTeknik Proje Direktörü0212 270 07 28arif@turkel.com.tr
FIRAT BAKIRTeknik Proje Sorumlusufirat@turkel.com.tr
CENK AKANDANTeknik Proje Sorumlusucenk@turkel.com.tr
OĞUZHAN GECGİLTeknik Proje Sorumlusuoguzhan@turkel.com.tr

FİNANS ve MUHASEBE

FaxE-Mail
AYLA BAŞARALMuhasebe Müdürü0212 283 00 78aylas@turkel.com.tr
NUR KARAOSMANOĞLUFinans Müdürü0212 283 00 78nur@turkel.com.tr
ZEKİ BÜTÜNMuhasebe Sorumlusuzeki@turkel.com.tr
ÖZGE TAŞKIRANFinans Sorumlusuozge@turkel.com.tr
UĞUR YONARFinans - Muhasebe Görevlisiyonar@turkel.com.tr

BASIN-MEDYA

FaxE-Mail
EBRU GENÇOĞLUBasın ve Halkla İlişkiler Müdürü0212 283 00 76ebru@turkel.com.tr

TASARIM

FaxE-Mail
KUTAY DENİZLERGörsel İletişim Tasarımcısı0212 270 07 28kutay@turkel.com.tr

LOJİSTİK

FaxE-Mail
BARIŞ YILDIZNakliye ve Lojistik Operasyon Müdürü0212 278 60 79baris@turkel.com.tr
TUNCAY SAVİKLojistik Uzmanıtuncay@turkel.com.tr

BİLGİ İŞLEM

FaxE-Mail
ZAFER KÜPELİBilgi İşlem Sorumlusu0212 283 00 75admin@turkel.com.tr

FUAR SEYAHATLERİ / TF SEYAHAT ACENTASI

FaxE-Mail
COŞKUN BOBUŞTurizm Operasyonları Müdürü0212 279 59 00coskunb@t-tur.com
ERKAN ÇİFTÇİOĞLUVize Uzmanıerkanc@t-tur.com
BURAK DİNÇSatış Sorumlusuburak@t-tur.com
CEM TAŞPINARMuhasebe Sorumlusucemt@t-tur.com

    Türkel Fuarcılık, hızlı ve profesyonel bir şekilde yüksek standartlarda fuarcılık sektöründe hizmet almayı amaçlayan şirketler için en iyi danışmanlık ortağıdır.

    ADRES

    Huzur Mah. Fatih Cad. 4.Levent Plaza 67/6
    4.Levent - Şişli - İstanbul – Türkiye

    TELEFON

    +90 (212) 284 23 00

    E-POSTA

    info@turkel.com.tr

    Fuar Bilgileri
    Kişisel Bilgiler
    Kurumsal Bilgiler

    (*) işaretli alanların doldurulması zorunludur.

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum tempus pharetra vehicula. Aliquam pellentesque mi non scelerisque placerat.

    Fuar Bilgileri
    Kişisel Bilgiler
    Kurumsal Bilgiler

    (*) işaretli alanların doldurulması zorunludur.

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum tempus pharetra vehicula. Aliquam pellentesque mi non scelerisque placerat.