Defile

 

TÜRKEL FUARCILIK; düzenlediği fuarlarda katılımcı firmaların daha verimli sonuç elde edebilmelerinde en etkin tanıtım aracı olan DEFİLE organizasyonunu görsel bir şölenle gerçekleştirmektedir. Böylelikle defileye katılan firmalar, fuar boyunca, yeni koleksiyon tanıtımlarını, en prestijli şekilde yapma şansına sahip olmaktadırlar.

DEFİLENİN KATILIMCI FİRMAYA SAĞLADIĞI AVANTAJLAR :
Defile koleksiyonlarının profesyonel Türk ve/veya yabancı modeller eşliğinde, ziyaretçilerin beğenisine sunulmasıyla, firma, kendi ayrıcalığını bir kez daha gözler önüne sermektedir. Sadece defileye iştirak eden bir firmanın “ismi, logosu ve stand nosu” fuarın en can alıcı noktalarında tarafımızca ücretsiz hazırlanan “Show Time” panolarında yer alabilir. Böylelikle ziyaretçiler fuarı gezdikçe defileye katılan firmanın ismini sürekli görür ve farkındalık kazandırılmış olur. Defile sırasında firmanın logosu da podyumun arkasına yansıtılarak herkes tarafından görülmesi sağlanır. Sadece defile katılan firmanın “ismi, markası, logosu ve defile konsepti” fuar boyunca dağıtılan ücretsiz broşürlerde yer alır. Defile sayesinde firma potansiyel alıcı kitlesine daha hızlı ve etkili bir şekilde ulaşabilmektedir. Defile duyurusu defilenin başlamasına minimum 2 saat kala yarım saat arayla anons edilir. Böylece, hem fuarda dağıtılan defile broşürü, hem de yapılan anonslar ile fuar ziyaretçilerinin defileye yönlendirilmesi sağlanır.

DEFİLE’DE KATILIMCIYA SUNDUĞUMUZ HİZMETLERİMİZ:
Yüksek tirajlı bir gazetede defilenin duyurusu (opsiyonel) (Firma Adı)
Kurulu Podyum ve Kulis
Mankenler
Defile Koreografisi
DJ
Güvenlik
Kulis yardımcıları
Sistem Yönetmeni (Müzik+Işık+Ses düzeni)
Defile logosunun firmanın defilesi boyunca podyum arka plana yansıtılması
Defilenin Video Çekimi ve firmaya defile CD teslimi
Defile “Show Time” Posteri (Firma adı- Logosu – Stand Nosu)
Defile katılımcıları broşürü (Firma adı- Logosu – Stand Nosu- Defile Anateması )
Ürünlerin ücretsiz nakliyesi

Türkel Fuarcılık’ın fuarlarda düzenlemiş olduğu defilelere basın ve yayın organları büyük ilgi göstermektedirler. Dolayısıyla firmaların defileleri, daha büyük kitlelere ulaşmaktadır ve tanınırlıklarının artması sağlanmaktadır.

   Fuar Bilgileri
   1. Fuar Seçiniz:
   Kişisel Bilgiler
   Kurumsal Bilgiler

   (*) işaretli alanların doldurulması zorunludur.

   Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum tempus pharetra vehicula. Aliquam pellentesque mi non scelerisque placerat.

    Fuar Bilgileri
    1. Fuar Seçiniz:
    Kişisel Bilgiler
    Kurumsal Bilgiler

    (*) işaretli alanların doldurulması zorunludur.

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum tempus pharetra vehicula. Aliquam pellentesque mi non scelerisque placerat.

    Türkel Fuarcılık, hızlı ve profesyonel bir şekilde yüksek standartlarda fuarcılık sektöründe hizmet almayı amaçlayan şirketler için en iyi danışmanlık ortağıdır.

    ADRES

    Huzur Mah. Fatih Cad. 4.Levent Plaza 67/6
    4.Levent - Şişli - İstanbul – Türkiye

    TELEFON

    +90 (212) 284 23 00

    E-POSTA

    info@turkel.com.tr